Last minute ubytovanie

Počet nájdených: 6 :
Last Minute cesty×
Napíšte nám, kde chcete cestovať, alebo zadajkte nejaké informácie a vlastnosti (napr. Slovenský raj, wellness) ×
Hotel Satelit Piešťany
9.2

Piešťany, Piešťany - Zobraziť mapu

94 eur / 2 noci / 2 osoby Využite akciovú ponuku LAST MINUTE na ubytovanie v hoteli Satelit*** s raňajkami a možnosťou doplatenia polpenzie, len za 94 eur na 2 noci pre 2 osoby!!!! Pobyt zahŕňa: ... Podrobnosti »

Hotel ÚVS Bratislava

Bratislava3, Bratislava - Zobraziť mapu

Hotel ÚVS*** Vám ponúka ubytovanie v blízkosti centra, v mestskej časti Kramáre. Zabezpečíme Vám komplexné kongresové, gastronomické služby a profesionálnu prípravu Vášho podujatia. Hotel Ú ... Podrobnosti »

Alpokalja Panzió és Étterem Kőszeg Najpopulárnejšie ubytovanie
9.2

Západné-Zadunajsko, Kőszeg - Zobraziť mapu

Tőlünk Neked! + 1 éjszaka ajándék, ha min. 3 éjszakát itt töltenek! ++ a gyermekek szállása szülőkkel egy szobában 14 éves korig ingyenes Közeledünk a nyár végéhez, még nem tudja hol kapcsolódjon ... Podrobnosti »

Hotel-Bar Haga Częstochowa
10

Sliezsko, Čenstochová - Zobraziť mapu

Mysterious Silesia hides in their areas castles, palaces, churches, botanical gardens, murky in its history, mines, museums, towers, ruins, and many other interesting monuments shrouded in legends ... Podrobnosti »

Apartments Sveti Anton Orebić

Dalmatia Dubrovnik, Orebić - Zobraziť mapu

Náš dom "Sveti Anton" je vo veľmi krásnej a tichej lokalite pri vchode do miesta Orebić. To má 7 apartmánov. Každý apartmán predstavuje pohľad na nádherné more a do streamované ostrovy. Apartmány s ... Podrobnosti »

Kuća Bruno Vrbovsko

Kvarner, Vrbovsko - Zobraziť mapu

Dom je obklopený 40 rokov borovíc a horských lesov, čo je idylická atmosféra ako v zime aj v lete uniknúť z ruchu mesta, a je dostatočný dôvod, aby si na čerstvom vzduchu, spev vtákov a pocit z toh ... Podrobnosti »